Kolagen máme v těle


Já osobně si dávám velice záležet na svém vzhledu, proto také žiji takový životní styl, aby mi to právě nerozporovalo s tím, že si chci udržovat opravdu krásnou pleť a zdravé vlasy a nehty a také chci, aby moje postava byla stále v dokonalé kondici. Vždycky jsem chtěla být štíhlá, jenomže když jsem dospívala, když jsem ještě tehdy byla dítě, tak jsem stále byla taková oplácaná taková boubelatá. Jednoduše jsem v mládí byla holka jako krev a mléko. To ale také bylo hlavně z toho důvodu, že moji rodiče a také prarodiče mi stále cpali jenom sladká a tučná jídla. Samozřejmě že jako malé dítě jsem to moc ráda jedla.

Kolagen mám doma v zásobě.

A také když jsem potom dospívala, tak se mi to velice složitě odbourávalo. Byla jsem opravdu navyklá na sladké věci a na tučné věci a tučné omáčky, že mi trvalo opravdu skoro rok, než jsem se tohohle vzdala a nahradila jsem to všechno takovou zdravější alternativou. Protože i zdravá strava se odráží na tom, jaká je vaše pleť. A proto k tomu užívám různé přípravky a potravinové doplňky jako například kolagen. Já sama jsem si velice oblíbila účinky kolagenu, protože účinky kolagenu mají nejenom blahodárný vliv na stav naší pokožky a také vlasů a nehtů, ale také účinky kolagenu uvidíme například na kloubech. A to hlavně na kolenou a vazech a kostech.

Máte oblíbené potravinové doplňky?

A také má velice pozitivní vliv na zuby a já si myslím, že opravdu neznám žádného člověka, který by řekl, že je mu úplně jedno, jak se cítí. Věřte mi, že pokud člověk bude užívat opravdu pravidelně kolagen anebo další potravinové doplňky, tak ve stáří a na stará kolena si potom řekne, díky bohu za ty dary, že jsem vyzkoušela kolagen. Nebo vyzkoušel kolagen. Já si myslím, že určitě nebudete litovat, pokud třeba začnete brát pravidelně kolagen. A je jedno, jestli to bude hovězí kolagen anebo mořský kolagen. Ale věřte mi, že účinky kolagenu mají opravdu více než blahodárný vliv na naši kůži, ale také celkově na naše tělo a orgány.