Auto jako vrak

Vždycky jsem si říkala, že automobil bude opravdu perfektní, a hlavně pro mě dost důležitý. Proto jsem se těšila, až budu mít řidičský průkaz. Pro mě bylo auto opravdu jako poslání z nebes, protože my v rodině máme dva automechaniky. A dokonce můj otec jednou prodával ojetá auta. Opravdu hodně se mi líbilo bloudit po autobazaru, kde bylo vždy tolik nových věcí a novinek, že pro mě jako pro dítě to byl ráj. A pokud i vy už jste byli někdy v autobazaru, tak jistě víte, že je to jako takové veliké hřiště pro dospělé. A to hlavně hřiště pro dospělé muže. Myslím si, že i malí kluci bys tady na tomto autobazaru jistě vyhráli.

S vraky je zábava.

A taky jsem dvakrát byla dokonce na autovrakovišti. A řeknu vám, že to bylo opravdu perfektní. A to bylo lepší než dětské hřiště, to by mi potvrdil opravdu každý kluk nebo dokonce i muž. To mi bylo asi osm anebo devět let a mě jako holku to opravdu tam bavilo. Autovrakoviště není jenom pro kluky, ne? A byla tam taková stará auta, že jsem z toho byla úplně nadšená, protože jsem tam také jednou na autovrakoviště vzala mou kamarádku a kamaráda, kde jsme se potom velice hodně bavili a nasmáli jsme se. Protože v autovrakovišti pracoval můj strejda a také můj otec, takže nás tam vzali a nikomu to nevadilo.

Auta mám ráda.

I když to bylo zakázané a děti tam nesměly, ale jistě to dokážete všichni pochopit, že zakázané ovoce nejvíce chutná. Opravdu se nám tam líbilo a my jsme si řekli, že až budeme dospělí, že také budeme pracovat na autovrakovišti anebo v autobazaru. A víte, jak to dnes dopadlo? Ano, pracuji v autosalonu a prodávám úplně nová auta a také představuji nové modely aut a musím uznat, že mě to baví. Je to opravdu velice zábavná a zajímavá práce, která by bavila hlavně muže, ale také ženy milují rychlá a krásná auta, takže i ženy mohou pracovat tam, kde jsou auta. A jak jste na tom vy s auty? Také milujete auta nebo jste takoví lidé, kteří berou auto jenom jako nutný praktický doplněk?