Dámské fialové kozačky jako výrazný erotický symbol

Zřejmě se i k vám doneslo, že výraz „kozačky“ nijak nesouvisí s ženským poprsím, i když může tuto překrásnou tělesnou partii alespoň evokovat, a že je to z toho důvodu, že se tato obuv kdysi vyráběla z kozí kůže. Dnes se řada kožených výrobků nahrazuje syntetickými materiály, a možná ještě více esteticky zajímavějšími a vzrušujícími. A že jsou dámské fialové kozačky pro muže opravdovým magnetem, a že je přitahují mnohem více, než vychlazený půllitr plzeňského piva, potvrzují nejen různé průzkumy veřejného mínění, ale i mnohé osobní zkušenosti.

žena v kozačkách

Proč kozačky – čím více kozačky kopírují tvar ženského lýtka, tím více muže vzrušují. Je to dáno křivkami ženských nohou, ostatně, že se muži dívají ženám na nohy, je zcela obvyklé a přirozené, protože je to jeden ze sexy symbolů, který hraje důležitou roli při fantazii v průběhu sexuálního vzrušení i samotného aktu. Jestliže nebudou kozačky přiléhavé a budou připomínat spíše zemědělské gumovky, zcela se to mine účinkem.

ženské nohy

Proč obuv na podpatku – i kdybyste zhotovili perfektní přiléhavé boty až těsně pod kolena, ale zapomněli je opatřit vyšším podpatkem, bude to podobné, jako s těmi gumovkami – muži to buď přehlédnou, anebo je to spíše odradí a přinese zcela opačný efekt. Podpatek je důležitý moment pro zdůraznění krásy ženských nohou, protože pozvedne nárt a patu vzhůru, a dá tím vyniknout přirozenému tvaru klenby chodidel a zároveň zdůrazní kotník, což je také jedna ze sexy ženských zbraní.

dámské gumovky

Proč zrovna fialová – fialová se hodně přibližuje růžové – barvě lásky a navíc je to barva tzv. vyšších čaker“, které promlouvají k naší duši. Žena, která obuje fialové boty, tím vyjadřuje myšlenku: „pojď blíž, toužím přiblížit se více k tvé osobnosti“. Pro chodidla je typická barva červená (barva první tělesné čakry) a ve fialových kozačkách (korunní čakra) to bude zajímavě kontrastovat.