Mikinou s potiskem můžete oslovit i stovky lidí


Jednobarevná mikina jednoduchého střihu nebo s kapucí je vlastně dokonalým malířským plátnem. Je to něco podobného, jako zeď v Praze na Kampě u Karlova mostu, která slouží tvořivým jedincům k vyjádření svého životního stylu a vnitřního postoje vůči okolnímu světu. Pokud jste tam na Kampě někdy byli, zaregistrovali jste tam obrovský dominantní nápis „LÁSKA“? Anebo nápis „Česlo s LOVE nsko“? A právě na toto téma byste mohli dát lidem ve vašem okolí najevo, že je to jediná síla ve Vesmíru, která je nezničitelná a všemocná.

zeď na Kampě

Znáte pohádku „Jak se budí princezny“? Moudrá sudička tam u kolébky s malou Růženkou pronese jednu zásadní větu, kterou bychom si měli všichni dobře zapamatovat: „Láska je silnější, než smrt!“ Kdybyste si ji nechali vytisknout jako nápis na mikinu a procházeli byste se s ní po městě, málokdo by nápis přehlédl, a na každého by tyto informace zapůsobila alespoň v podvědomí.

vyjádření lásky

Jestliže jste tvořiví lidé se zájmem o něco neobvyklého, co bude prospěšné lidem kolem vás, nechte si na reklamní mikinu https://promotextile.cz/cs/6-mikiny vytisknout cokoli v podobném duchu. Moudré citáty, úsloví a rčení můžete doplnit vhodnou fotkou, nákresem, malbou či obrazcem (mandalou), a přispějete k tomu, abychom společnými silami vytlačili z měst a obcí nápisy spíše destruktivního charakteru, které lidé nosí na různých typech oblečení.

Destruktivní hesla, to je něco podobného, jako reklama na alkohol, tu také nikdo nezakázal i přesto, že léčba závislosti na alkoholu je drahá a stojí nás, daňové poplatníky, spoustu peněz a dalších vynaložených prostředků. Čím více pozitivních hesel v ulicích budeme mít, tím lépe se nám tu všem bude žít, a naopak, čím více trapností a nesmyslů na tričkách a mikinách budeme nosit, tím více si je také budeme k sobě přitahovat a následně i prožívat. A to přece nechcete, žít v problémech, utrpení, v bolesti, trápení, nemocech a strádání. Nebo snad ano?