I vás to naučíme


Každý rok dochází během letních měsíců k utonutí několika lidí, a vždycky zbytečně. Téměř všichni neumí plavat a nebo je během plavání postihne zdravotní problém. Plavat byste měli chodit vždycky s někým a raději se vyhýbat otevřeným prostorům jako je například pískovna nebo rybník, protože na takových místech dochází k výskytu vodních vírů, který člověka snadno během pár vteřin vtáhne do sebe. Ideální je chodit plavat do bazénů, které jsou mnohem bezpečnější, a které mají plavčíky, kteří hlídají bezpečnost všech návštěvníků.

žebřík bazén

Máte rádi vodu, ale raději na koupaliště nechodíte? Máte strach chodit plavat s dětmi, protože zatímco děti už plavat umí, vy jako dospělý člověk stále plavat neumíte? Ani v takovém případě nemusíte celé léto posílat děti na koupaliště s někým jiným, ale můžete se naučit plavat a chodit s nimi. Ideální je pro vás kurz plavání Praha https://plaveckytrener.cz/, kde si osvojíte nejen základní techniky dýchání, ale i základy pro plavání a také samozřejmě plavecké styly.

Proč absolvovat kurz?
Ideální jsou individuální kurzy, kde se naučíte všechno okolo plavání od A do Z. Můžete se naučit nejen základní styly, ale i další styly, které jsou pro pokročilé. Je jednoduché se naučit plavat, jen to chce trochu odvahy. Základem je nebát se vody, což je u spousty lidí problém. Jakmile ho odbouráte, vám a plavání už nebude nic stát v cestě.

plavec v bazénu

Individuální výuka je vždycky lepší než skupinová. Trenéři se mohou každému individuálně věnovat a díky tomu budete mít dostatek času a prostoru nejen pochopit techniky, které jsou pro plavání důležité, ale budete mít i více času si je procvičit a pochopit. Díky tomu vám půjde samotné plavání mnohem snáz. Už letošní léto můžete strávit plaváním. Dejte sbohem sezení u břehu a máchání kotníků. S našim kurzem budete schopní přeplavat celý bazén sami, tak jak jste vždycky chtěli.