Láska může být zrádná

Myslíte si, že láska nemůže být zrádná? Rozhodně ano a to až tak, že by to člověk vůbec nečekal. Někdy se může stát, že ten, kdo je s vámi ve vztahu, vás podvede, ale bude se tvářit, jakože nic. Pokud se něco takového bude dít opakovaně, je dost možné, že to jednou praskne a je také dost možné i to, že z něčeho takového budete dost špatní, jakmile k tomu jednoho dne dojde. Rozhodně je jasné, že pokud člověk něco takového zjistí, skákat radostí rozhodně nebude.

Jsou lidé, kteří si myslí, že si konečně našli člověka na život a že to rozhodně nebude tak, že by je daný člověk podvedl. Právě ti, kteří si něco takového myslí, jsou na konec natolik zklamaní, že mají problém si najít další vztah, pokud se stane to, že daný člověk zjistí, že ten, s kým chodili, je podvedl a to s jiným mužem nebo jinou ženou.

pěkné srdce

Zejména ženy jsou takové, že věří, že si konečně našly někoho, s kým to bude stát za to a u koho se nestane, že by danou ženu daný muž podvedl. Člověk by se ale mohl velmi divit. Jsou lidé, kteří se jsou schopni tvářit tak, že by nikdy nikoho nepodvedli, ale zrovna tito lidé jsou schopni podvést. Je jasné, že by člověk neměl počítat s tím, že by se daný člověk k něčemu takovému někdy přiznal. Rozhodně se nikdy nepřizná. Někdy se stane dokonce i to, že nevěra vyleze na povrch a to klidně až po třech letech vztahu. Je jasné, že z něčeho takového bude daný člověk v šoku.

pěkné prstýnky

Bohužel láska může být zrádná a je dobré s tím počítat. Proč? Protože pokud s něčím takovým člověk počítá, na konec z toho není tak zničený, jako když věří v to, že má konečně člověka, se kterým stráví zbytek života a nikdy nedojde k tomu, že by daný člověk byl schopen podvést.

Láska opravdu může být zrádná a může člověka natolik zničit, že daný člověk bude mít po tom všem problém najít si další vztah. I to se skutečně stává.