Máte představivost?


Kdo by někdy nezašel do kina na 3D film? Je to více realistický dojem, když vás vtáhne celý prostor pomocí 3d techniky a velmi to umocní celkový zážitek z filmu. Ale tyto 3d technologie nejsou zdaleka jen pro kinosály.

Plánujete stavbu rodinného domku? Nebo i ve firmě plánujete přestavbu svých prostor, určených k propagaci? Nebo chcete přestavět stávající prostory pro zcela jiné účely, ale nedovedete si představit, jak budou nové prostory vypadat? Pro vás všechny jsou určené vizualizace interiéru.

interiér

Ne všichni jsme obdařeni představivostí. Někomu pomůže si to nakreslit, ale někdo potřebuje i 3D vizualizaci, jen tak si dovede představit, jak třeba bude vypadat jeho nová kuchyň nebo i celý nový rodinný domek. Vizualizace interiéru Bydesign vám umožní se do prostor vašeho nového domu nebo rekonstruovaného bytu přenést mnohem dříve, než samotné stavební a stěhovací práce započnou. Vizualizace je dokonalá nejen co se týká tvarů a velikosti zdí či nábytku, ale můžete si navolit i barevné provedení, můžete si vybrat, jak budete mít ve svém domově vymalováno, jaké si pořídíte záclony, ale i barvu sedačky.

interiér

Vše bude vypadat přesně tak, jak si budete přát a vy uvidíte, kolik vám kde zbyde místa, jaké bude nejoptimálnější rozmístění nábytku, ale třeba i detaily jako je osvětlení pokoje, stojací lampy, nebo doplňky jako jsou poličky či květiny. Když se budete dívat na vizualizaci, budete si připadat jako byste už byli ve svém novém domově. Přesné vizualizace se používají pro profesionální účely, pro reklamy, konference apod. Ale proč si nedopřát dokonalou vizualizaci svých vlastních prostor v bytě, když v něm trávíme spoustu času? Nechcete se přece chaoticky nastěhovat do bytu a pak přemisťovat nábytek tak, abyste našli vhodné řešení prostoru. To vše můžete udělat již při vizualizací a ušetříte si spoustu starostí.