Sbírka autíček


Je prima, že v dnešní době je opravdu hodně sběratelů. Nezáleží na tom, jestli třeba sbíráte panenky anebo autíčka anebo třeba nějaké poštovní známky anebo plyšové medvídky. Mně se také líbí, že v poslední době jsou sběratelé, kteří se také tomu věnují opravdu hodně. Například můj strejda sbírá autíčka. Modely aut sbírá už opravdu hodně dlouho. Abych se přiznala tak mě autíčka opravdu nikdy moc nelákala, jenomže potom, když strýc zemřel, tak potom jsme našli jeho závěť. Kde psal, že jeho modely aut mám zdědit já. Abych se přiznala, nějak patnáct set autíček jsem ani nevěděla, kam je dám, jenomže strejda také odkázal jednu velikou vitrínu, takovou velikou skříň, kde právě on má svá autíčka, takové krásné modely aut.

Modely autíček jsou drahé.

A nemá tam jenom obyčejné modely aut, ale má tam také opravdu drahé a kvalitní a také vzácné modely autíček. Já si myslím, že každý sběratel vždycky touží po tom, aby měl ve své sbírce něco, o co nemá jenom tak někdo a co je vzácné anebo co je drahé. Dokonce moje babička mi řekla, že celá ta jeho sbírka s tou skříní stojí klidně i padesát tisíc korun. Byla jsem opravdu v šoku. Samozřejmě, že tuto sbírku absolutně nikdy neprodám, to potom dám svým dětem a ať si s tím potom už dělají, co chtějí. Já jsem tuto sbírku aut a modely autíček dostala opravdu darem, jako takovou pozůstalost po svém strýci, takže by se opravdu nehodilo, abych právě modely aut prodala.

Strýc měl krásné modely aut.

Tohle nechám až mým dětem, které si s tím udělají, co chtějí. Navíc také třeba za dalších třicet let, to už bude mít jinou a vyšší cenu. Pokud i vy jste sběratelé, tak samozřejmě na internetu najdete různé prodejny a webové stránky, kde také seženete různé věci, které si můžete koupit, když něco sbíráte. Já jsem dříve sbírala plyšové medvídky, ale potom, když už jsem se vdala, tak jsem na to neměla místo. A nějaké hračky jsem dala dětem a některé hračky jsem také rozdala do dětských domovů. https://www.maminka.cz/clanek/11-mytu-o-detskych-domovech-ktere-stale-pretrvavaji