Budete ho znát nazpaměť


Umíte si představit život bez telefonů?
V dnešní době má telefon kde kdo. Většina lidí má jen mobil, který nosí všude s sebou. Pomocí telefonu dnes můžeme dělat spoustu věcí. Dříve to byl jen nástroj k telefonování, který se postupem času změnil i na přístroj, kterým píšeme zprávy, používáme internet, fotíme, natáčíme videa, hrajeme hry, jezdíme pomocí GPS a který nám umožňuje spoustu dalšího. Proto jsou mobily velice oblíbené – tedy ty chytré.

mobil sim

Aby vám v telefonu fungovalo volání, SMS a mobilní internet, potřebujete SIM kartu, bez které tyto funkce nespustíte. V České republice existují tři základní mobilní operátoři, kteří vám umožní používání všech služeb a něco navíc. Můžete být díky tomu online kdykoliv a kdekoliv, což vám může například pomoct i v nesnázích. Můžete si vybrat zda pro vás bude vhodnější předplacená karta a nebo nějaký tarif. Právě paušál s tarifem si vybírá většina lidí, protože měsíčně zaplatí určitou částku, mají k dispozici určitý objem dat, SMS a volných minut a nemusí nic řešit. I nabídka tarifů je daleko větší než nabídka předplacených karet.

počítač telefon

Můžete si vybrat číslo?
Když si pořídíte předplacenou kartu, můžete si ji koupit buď u operátora, a nebo dokonce na benzínce či v supermarketu, kde si můžete číslo vybrat, protože ho vidíte na balíčku s kartou. Jenže nemůžete čekat že si vyberete hezké, snadno zapamatovatelné číslo, které si budete pamatovat okamžitě. Většina lidí má se zapamatováním telefonních čísel problém, protože většinou jde o čísla zcela náhodná.

Pokud potřebujete číslo které si snadno zapamatujete nejen vy, ale třeba i vaši zákazníci nebo klienti, je ideální si vybrat číslo, které bude složené třeba z podobných číslic. Zlatá čísla jsou ideální, protože jsou si je zapamatuje každý a to hned. Vyberte si některé z našich čísel, která jsou ještě k dispozici.