Co má kvetoucí čaj společného s krásnou ženou


Slyšeli jste někdy o kvetoucím čaji? A víte, že má v jistém slova smyslu spojitost s ženskými chodidly?

Něco pro muže

Existuje velmi mnoho mužů, kteří obdivují krásné ženské nohy a chodidla. Přiznejme si, že jsou-li štíhlé a přiměřeně svalnaté, dovedou vybudit i značnou erotickou fantazii a touhu. Za dívkou v minisukni nebo sportovních krátkých kalhotách s dlouhýma nohama se ohlíží kde kdo, a tak bychom to neměli ani považovat za úchylku, ani toto jednání odsuzovat, je to prostě přirozené.

kvetoucí čaj

Některé muže vzrušují i dámské silonové punčochy, těm se také mnohdy daří nohy zkrášlit a zakrýt některé drobné vady či nedostatky. S výrobou punčoch se započalo již ve dvacátém století, krátce po druhé světové válce, a co možná nevíte, je fakt, že se stejný materiál využívá na sušení takzvaných kvetoucích čajů.

Měsíčkový čaj

Jste-li jemný a citlivý muž s duší romantika, a chcete-li obdarovat svou přítelkyni kvetoucím čajem, můžete si jím připomenout dámské punčochy a svůdné nožky vaší vyvolené, a současně s tím vytvořit příjemnou atmosféru u vás doma rozvinutým kvítkem měsíčku lékařského. Ten vynikne zejména ve skleněných šálcích, ve skleněné konvičce, anebo alespoň v bílém stylovém porcelánu. Kvetoucí čaj vytvoří uvnitř nádoby velmi zvláštní prostorové uspořádání, proto se tyto čaje také využívají pro slavnostní chvíle, například pro narozeninové oslavy vašich blízkých.

dívka v autě

Měsíček kvete žlutě až do oranžova a velmi pěkně tyto barvy kontrastují s lístky bílého nebo zeleného čaje, jímž je květ měsíčku doplněn, jedná se tedy o kvalitní bílý nebo zelený čaj z čajovníku s měsíčkem lékařským. Bílý i zelený čaj obsahují kofein, proto byste je měli nabízet pouze tomu, komu kofein vyhovuje a nezpůsobuje zdravotní potíže, ovšem v bílém čaji je kofeinu velmi málo, v porovnání s šálkem kávy je to až desetkrát méně.