Potřeba velkých peněz

A tak si muž vykračuje, někdy s manželkou či jinou ženou a oba přemítají o životě. Nu, a ti dva narazí na krásnou chatičku, ne moc velikou, která je zrovna na prodej. Chatička je to hezká, jak již řečeno a pár se rozhodne kontaktovat majitele. Když se však dozví částku, kterou on požaduje, jsou z toho na větvi.

„Šmarjá táto, on neví, co by za tu psí boudu chtěl, to snad není možné, neplete se? Neprodává von taky Karlštejn a teď přehodil ceny?“ Vece žena a sune se na podlahu. Otec si dá raději panáka a pronese uvážlivě.

„No, předražený to je. Ale zase nikdo nikoho nenutí, aby to kupoval. A děti, hele Vlasto, děti by se tam nadýchaly čerstvého vzduchu.“

Manželka argument o dětech uznává, ale hned zase přijde na pragmatickou tóninu.

„No, něco dohromady dáme, táto, ale co ten zbytek?“

peníze

Tak si půjčíme“, řekne otec. A je rozhodnuto. Nyní by měl následovat klasická pasáž o tom, jak jim nikde nepůjčili, protože pán neměl příjem, jaký si banka představovala. Tento úsek je u každé půjčky, která se v bance požaduje. Ta zase požaduje, mimo spousty dokladů, také poplatek za žádost, a za smlouvu, a za to, že jste sáhli na kliku. Takže tuto pasáž rozebírat a pitvat nebudu a hned vám představím něco, co můžete použít i vy, stejně jako to použil pán z našeho kratičkého vyprávění.

peníze

Pokud opravdu potřebujete vyšší částku a spěcháte na peníze, je prozkoumávání u jiných institucí naprosto zbytečné, protože ani jedna z nich neví nic o tom, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Kdežto tam, kam vám dám kontakt já zde v tomto článku, moc dobře vědí, oč kráčí. Ostatně, je to jejich produkt. V praxi je to přesně to, co je psáno. Bez doložení příjmů. Tady se totiž pracuje rychle a na nějaké papírování se moc nehledí. Takže pokud budete souhlasit se smlouvou, za kterou mimochodem neplatíte jako jinde, budete mít peníze ještě v den jejího podpisu. Nevěříte? Vyzkoušejte si to kliknutím na odkaz.