Bez kvalitní erekce se můžete jít zahrabat


Možná to bude znít poněkud zprofanovaně, ale bez kvalitní erekce se můžete jít leda tak klouzat na klouzačku a provozovat podobnou zábavu v aquaparku, jen ne tu, na kterou se většina zdravých a schopných mužů v produktivním věku těší – na sex. Jestliže je sex spojen s láskou, která je opětovaná vaší partnerkou, je to ten nejkrásnější zážitek, jaký si můžete přát. Dosažení orgasmu v takovém vztahu je snem každé duše v lidském těle, a pokud vám schází, jste opravdový chudák. Mohli bychom to přirovnat k situaci, kdy lidem schází opravdový přítel, spolehlivý kamarád, a kdy se cítí osamělí. Osamělost a neschopnost dosáhnout orgasmu jsou dva nejhorší jevy v životě dospělých lidí, možná, že ještě horší, než většina tělesných onemocnění, protože ta jsou snáze léčitelná.

špatné jídlo

Osamělost i schopnost kvalitní erekce jsou také léčitelné, ale problém je v tom, že mnoho lidí neví, jak. Zkrátka si neví rady, jsou doopravdy bezradní a bezmocní, a to opravdu není záviděníhodná situace. Pro odstranění osamělosti existuje více receptů, ale my bychom se nyní chtěli věnovat spíše té erekci. Začněme tím, co to vlastně je, abychom pochopili samotný princip.

působení stresu

Erekce je schopnost při duševním vzrušení naplnit dutá tělíska v penisu krví, aby se ztopořil a zvtrdl. Bez tohoto aktu neuskutečníte sexuální hrátky ani s partnerkou, ani při masturbaci. Erekci brání několik faktorů, a pokud si odmyslíme ty vysloveně výjimečné a raritní, jako jsou úrazy nebo defekty od narození, jde zejména o nevhodný jídelníček a stres. Co se týče stravy, tam je pomoc snadná, stačí zajít do vegetariánské restaurace a do prodejny zdravé výživy, a hned máte mnoho inspirace, co dál. S tím stresem je to náročnější, protože musíte pátrat a cíleně odstraňovat ze života stresové vlivy.

Můžete si ale proti stresu a k podpoře tvorby testosteronu vypomáhat bylinkami, jejichž účinnost byla skutečně prokázána za dobu několika tisíc let. Říká se jim adaptogeny, a do této kategorie patří například Maca peruánská, Kotvičník, Ashwagandha nebo Ženšen.