Chystáte jedinečnou svatbu?

Při plánová svatby nevěsty začínají uvažovat nad tím jakým směrem by se měly vydat. Některé ženy touží po princeznovské svatbě někde na zámku, jiné chtějí klasický styl, některým se líbí netradiční svatby i šaty a další zase milují historická období. Nejsou výjimečné ani svatby ve středověkém stylu a nebo ve stylu první republiky. Chcete mít svatbu a především šaty takové, které se k vám nejvíc hodí? Chcete mít svatbu jedinečnou a chcete dát najevo i na svatbě že nejdete s davem? Pak si zvolte takový styl svatby, který bude neobvyklý. A tématu svatby podřiďte i výběr šatů.

nevěsta v šatech

Trefou do černého mohou být svatební šaty empírového střihu Svatebni-saty-spolecenske-plesove, pro který je typický útlý vrchní díl a širší sukně. Padnou spíše drobnějším postavám, ale určitě nebude problém takové nechat ušít i na postavu větší. Právě výběr šatů by se rozhodně neměl podceňovat, protože je to většinou proces na několik dní, a to minimálně. Může se stát, že vás nabídka v žádném salonu nezaujme, a můžete zkusit i desítky šatů. Proto si na výběr šatů vymezte dostatek času, jelikož narychlo vybrané šaty se vám nakonec nemusí vůbec líbit. A také je třeba vzít v potaz, že je budou muset upravit, protože vám nesednou stoprocentně.

nevěsta šaty

Vybírejte pečlivě
Ať už se vám líbí jakékoliv šaty, vyberte si je určitě sama a nenechte si ovlivnit názory ostatních. Je to jen vaše svatba a vy byste měla mít poslední slovo. Navštivte několik svatebních salonů, kde je velký výběr. Díky tomu snáze najdete šaty, které by se k vám hodily a které by mohly korespondovat s tématem vaší svatby nebo s barvou.
Svatební šaty jsou pro každou nevěstu velké téma, proto navštěvujte jen kvalitní salony, kde najdete proškolený personál, který ví co v salonu je a co vám mohou nabídnout. V dobrém salonu se vám budou věnovat po celou dobu vaší návštěvy a nebudou vám nic vnucovat.