Show na poli

Párty stan 3×6 vám už napoví z názvu o čem budu dnes psát. Je léto, slunečné počasí a vy jste někde na festivalu či párty. A najednou vám v hlavě vyleze plán či nápad, který byste mohli zrealizovat další léto. Napadlo vás, že byste vytvořili svou venkovní show, ale pro to musíte mít nějaké věci. Reproduktory, stánky s občerstvením, ale k tomu musíte sehnat stan. A já vám představuji stránku https://www.tentino.cz/nuzkovy-party-stan-3×6/ tahle stránka prodává veškeré věci, které byste na vaší show potřebovali.

Stránka TENTino nabízí skládací stany v různých velikostech. Např: Skládací stan, který má rozměry

pole

  • 2x2m
  • 2x3m
  • 2x4m
  • 3x3m apod.

Další bonus je ten, že stany máte v různých barvách – růžová, červená, černá apod…

Firma nabízí pronájem stanů, koupi stanů, a to jen tak nikde neuvidíte. Ještě nabízejí stoly, židle, zahradní nábytek, velké párty stany a haly, stany s vlastním potiskem a příslušenství ke stanům.

Jejich stránka pro zákaznický komfort nabízí online chat pro konzultaci.

Tak si teď zavřete oči a představujte si, že jste našli naši stránku a najednou se rozhodnete, že uděláte speciální show na kterou přijede několik lidí z různých krajů. Hosté přijedou a mohou se ihned občerstvit a také uvidí vaše logo na stanu nebo název Instagramu a tím si díky tomu seženete další fanoušky. Show probíhá a na louce máte několik párty stanů v různých velikostí a lidé jsou nadšení, protože nikde tuhle akci nezažili.

chata

Takže teď už víte, kde všechno příslušenství seženete a uvidíte, že nebudete litovat, protože se s vámi mohou zkontaktovat a pomohou vám. Tak klikněte na odkaz a šup! Pročtěte si stránku a objednávejte a plánujte. Budete nadšení vy, a to samé i vaši hosté, které jste si pozvali. Takže PÁRTY STAN JE TU ZCELA PRO VÁS! Popřípadě najdete na stránce i kontakty.