Zářivý úsměv bez kazů


Ze všech reklam, seriálů a dokonce i filmů na nás shlíží lidé s krásně bílými zuby. Přirozená barva zubů ale není tak zářivá, ale spíše lehce nažloutlá. Je potřeba si uvědomit že zdravé zuby jsou trošku tmavší. Základem krásných bílých zubů je ale jejich zdraví. Zuby plné kazů se ani bělit nedají, protože prvně je potřeba vyřešit kazy. Kazy jsou bakterie, které požírají zuby. A když se tento stav neřeší, je to velký problém, který může ohrozit vaše celkové zdraví.

bílé zuby

Jak se o ně starat?
Všichni se odmalička učíme jak se starat o zuby. Každý ví že zuby se musí pravidelně čistit, aby se odstranily nánosy plaku. Právě plak je původce zubního kazu, který může způsobit i rozpad zubu. Je potřeba chodit na dentální hygienu, kde vás mechanicky a 100% zbaví zubního plaku, pigmentu i kamene. Jsou věci které si doma sami kartáčem nevyčistíte a zubní kámen je jednou z nich.

Používání mezizubních kartáčků nebo nití snižuje riziko vzniku zubního kazu téměř na nulu. Ani přesto ale většina lidí tyto pomůcky nepoužívá. Zubní kazy se ale neobjeví ze dne na den, jejich vznik trvá několik měsíců až let. A za tu dobu se může kaz natolik rozvinout, že vám zub zcela zničí. Je lepší se věnovat prevenci, protože pak budete mít zuby všechny, zdravé a připravené na případné bělení.

bělení zubů

Bělení zubů se v posledních letech stalo hitem právě z důvodu, že celebrity mají zuby dokonale bílé. Bílá barva na zubech vypadá daleko lépe než žlutá barva, kterou způsobuje jídlo, pití a návykové látky. Bělení zubů Praha provádí Clinic+, což je moderní klinika, která vaše zuby zbaví všech problémů. Najdete tu klasické zubní zákroky i ty estetické. Objednejte se na bělení, které nebolí a za chvilku je hotové. Nezkoušejte si zuby bělit doma, protože můžete snadno překročit maximální dobu bělení a následkem může být poškození zubní skloviny.