Když se rádi bavíte

Je tady léto a řada měst a vesnic bude pořádat nějakou veselici, pouť, gastronomické akce nebo jen tak prázdninovou zábavu. Je to něco, co spojuje občany a určitě se setkává s kladnými ozvami. Na náměstí se objeví spousta stánků s nejrůznějším občerstvením a jen na vás, zda dáte přednost cukrové vatě, grilovanému žebírku, čepované limonádě nebo pivu. Možná se objeví i kolotoče a vystoupení artistů nebo kouzelníka. CO ale určitě chybět nebude, to je hudební produkce, večerní taneční zábava nebo koncert. Někdy je až s podivem, jak i ty nejmenší vesnice zprostředkují koncert populární kapely či zpěváka na místním malém hřišti, kde byste očekávali spíše nějakou místní neznámou kapelu.

koncert

Nic není nemožné a pokud je vedení obce podnikavé, dokáže v Horní Dolní zajistit třeba i Queen. Že je to nemožné? No ano, skutečný Fredy Mercury nepřijede, to už možné není, ale přes agenturu Bubblemusic si vaše vesnice může užít Queenmania, což je absolutně dokonalý revival, který zaujal i zahraniční publikum. A že není jednoduché osobitý projev a zpěv Fredyho napodobit.

koncert

Některé vesnice či města obnovily tradici dožínek, což je lidová veselice na konci prázdnin. On konec prázdnin je takové prima datum, aby se oslavovalo, když je ještě hezké počasí. Jiné pořádá stavění a kácení májky během května. Někde se pořádají poutě, někde dětské dny apod. Pokud máte podnikavé vedení na obecním úřadě, klidně jim doporučte agenturu Bubblemusic, která nabízí nejen kapely, ale i muzikály. Určitě se najde v jejich nabídce něco, na co se ráda přijde podívat celá vesnice. Chodíte rádi na akce, které pořádá vaše obec nebo vás nechávají chladnými? Pokud máte rádi společnost, hudbu a dobré jídlo, nenechejte si žádnou příležitost ujít. Většinou je vstup zadarmo a budete překvapení, jaký umělec se vám postará o dobrý poslech.